Вже майже рік працює онлайн школа де діти з різних куточків України вивчають українську, опановують арт терапевтичні зайняття, працює онлайн студія вокалу, корекційні мовні зайняття, багато соціокультурних заходів.
Ведеться постійна робота з родинами, яким надається психологічна та інформаційна допомога.
Мета: психолого-педагогічна, соціальна, адаптивна допомога дітям та молоді вразливих категорій, їх родинам, під час війни.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/329767206_709431014177121_7014842142580078633_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/327139968_463528452524417_6472459976344020421_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/330037552_6235798373117101_4224968243064768299_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/329729844_714141256781313_1354091628477217197_n-1024x576.jpeg)
Заходи відбуваються за організаційною та методичною допомогою офісу Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю. Проєкт підтримується #CanadaFundUA Канадським фондом місцевих ініціатив (CFLI) Embassy of Canada to Ukraine та ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід».
Дякуємо прекрасній викладачці Любов Коваленко# разом Global fond for children, управління молоді та спорту Луганської ОДА