Зростання цін на товари першої необхідності, загальної вартості життя та другий рік повномасштабного вторгнення впливає на життя всіх людей, а особливо страждають сім’ї, які потребують турботи та матеріальної допомоги. Стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.
Напередодні новорічних свят Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання надали чудові продуктові набори для родин з інвалідністю та ВПО. Подаруночки стали приємною несподіванкою та вкрай необхідною допомогою.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416099694_680620820909268_6558578111598049015_n-576x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416107886_680620800909270_3911981164527428933_n-1024x770.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416107794_680620727575944_7545356775340401673_n-771x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416107883_680620697575947_974175099916698105_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414547591_680620677575949_6711938017609999885_n-576x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416102597_680620590909291_7723439417469106708_n-576x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414547049_680620567575960_9130001885860389369_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414508143_680620570909293_3522295450796136275_n-576x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414527448_680620487575968_3930564707888896700_n-576x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416103372_680620484242635_7688593946697115494_n-461x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/418845684_680620480909302_4456843607209047457_n-768x1024.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414546909_680620284242655_377767204847049507_n-1024x768.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/414546872_680620280909322_2292546594625131191_n-1024x576.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2024/01/416102379_680620210909329_5255894168275977769_n.jpeg)
Щиро вдячні, Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання та партнерам самаритянам Данії Danish Peoples Aid за постійну турботу й участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця в цей нелегкий для України час.
Висловлюємо найщиріші слова подяки Nova Poshta Humanitarian за безкоштовну та швидку доставку, щоденну нелегку роботу, яка є вкрай важливою для наших організацій за постійну підтримку, ефективну співпрацю та надійне партнерство!