Турбота від Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання

Зростання цін на товари першої необхідності, загальної вартості життя та другий рік повномасштабного вторгнення впливає на життя всіх людей, а особливо страждають сім’ї, які потребують турботи та матеріальної допомоги. Стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все-таки є.

Напередодні новорічних свят Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання надали чудові продуктові набори для родин з інвалідністю та ВПО. Подаруночки стали приємною несподіванкою та вкрай необхідною допомогою.

Щиро вдячні, Kiewer Samariter — Спілка Самаритян України Київське Об’єднання та партнерам самаритянам Данії Danish Peoples Aid за постійну турботу й участь, підтримку та Ваші щирі і чуйні серця в цей нелегкий для України час.

Висловлюємо найщиріші слова подяки Nova Poshta Humanitarian за безкоштовну та швидку доставку, щоденну нелегку роботу, яка є вкрай важливою для наших організацій за постійну підтримку, ефективну співпрацю та надійне партнерство!