Технічний погляд на каталог безкоштовного забезпечення засобами реабілітації

25 січня відбувся черговий вебінар за темою: «Технічний погляд на каталог безкоштовного забезпечення засобами реабілітації (вибір кращого з можливого)» з Олександром Стадниченко. 

На он-лайн заході для учасників був зроблений короткий екскурс по засобам реабілітації, які можливо безкоштовно отримати через фонд соціального захисту. Спікер ознайомив з каталогом технічних та інших засобів реабілітації, який можна  знайти на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України та з детальною інструкцією щодо їх отримання. 

В ході дискусії ставало очевидно, що хоча каталог із забезпечення засобами реабілітації має багато позицій, але вони часто не відповідають реальному запиту споживачів. Серед дитячих візочків відсутні полегшені моделі, які могли б задовольнити потреби людей, що проживають у багатоповерхівках, де відсутній ліфт. 

Учасниками піднімались питання щодо забезпечення державою засобами реабілітації людей з діабетом — інсулінові помпи та інше, для дітей з ментальними порушеннями — відсутність засобів реабілітації для домашнього навчання, а саме планшети зі спеціальним програмним забезпеченням. 

Наприкінці вебінару учасники виразили бажання ознайомитися з засобами реабілітації більш детально.

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА

Захід проводився в рамках Проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19″