Рецепти здорового харчування при захворюваннях

22 лютого відбулася остання зустріч в рамках проекту «Підтримка та захист прав жінок /дівчат переселенок через семінари та консультації з психолого-правової та медико-соціальної допомоги та технічне посилення ГО» з Сергієм Михайловичем Часовенком, лікарем загальної практики сімейної медицини, тема — Рецепти здорового харчування при захворюваннях.

Під час зустрічі Сергій Михайлович поділився рецептами здорового харчування та навів приклади. Бог створив людину, як унікальну природну систему, здатну змінювати свої функції в певних межах. Поправити баланс, захистити себе від недуг допоможуть правильне харчування і здоровий спосіб життя. Отже, наш організм унікальний й порушення законів його приводить до захворювань. Відновити втрачений баланс організму зможе ЗСЖ і правильне харчування.

Нагадуємо, що всі вебінари ви можете переглянути на youtube за посиланням https://www.youtube.com/channel/UCDsEfjQuQ3o_MMFlVVIVUNw

Перекладач жестової мови С. Баклицька💕

Заходи відбуваються за організаційною та методичною допомогою Офісу Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.

Проєкт підтримується Канадським фондом місцевих ініціатив (CFLI) Embassy of Canada to Ukraine та ГО «ЛОО АМІ-СХІД» #CanadaFundUA#CFLI50#жіночий_проект_амі_схід#арт_терапія Global Fund for Children #Global_Fund_for_children ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»