Психологічне благополуччя як основа повноцінного та психологічного здорового функціонування особистості

Серія вебінарів від психолога Валентини Балахтар продовжується.

17 лютого відбулася ZOOM-зустріч з учасниками проекту «Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19» за темою «Психологічне благополуччя як основа повноцінного та психологічного здорового функціонування особистості».

Що ж таке психологічне благополуччя і в чому його феномен?

Психологічне благополуччя особистості-це системна якість людини, що набувається нею у процесі життєдіяльності та виявляється в переживанні смислової наповненості свого життя і дозволяє актуалізувати свої індивідуально-психологічні можливості для досягнення внутрішніх, соціально орієнтованих цілей. В ході зустрічі ми розглянули існуючі підходи до вивчення психологічного благополуччя, його аспекти та компоненти. Ознайомилися з поняттями та критеріями «здоров’я» та «психічного здоров’я», в яких головну роль відводять психічній рівновазі і гармонійності організації психіки.

Встановлено, що психологічне благополуччя особистості пов’язане із ціннісно-смисловими орієнтаціями (життєвими цілями, процесом життя, результативністю життя) та життєстійкістю особистості.

Дякуємо, пані Валентина, за змістовну зустріч!

Проект здійснюється разом з ООН Жінки в Україні та в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД»
ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ»
КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»

та управління молоді та спорту ЛОДА
Управління молоді та спорту Луганської ОДА