ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

«Створення моделі соціального партнерства в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти»

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

1 лютого в СШ№67 в рамках проекту «Створення моделі соціального партнерства у напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти» відбувся інтегрований тренінг за участю підлітків та молоді з інвалідністю та їх ровесників . Одним із завдань тренінгу є необхідність «надати слово» та закласти фундамент партнерства молоді з інвалідністю з їх здоровими ровесниками, шляхом обговорення існуючих проблем доступності освіти певної категорії учнів чи студентів.
Тренери відмітили те, що категорія школярів є надзвичайно складною для проведення даного тренінгу. Більшість підлітків ніколи не спілкувалися із ровесниками, які мають обмежені можливості, тому не зважаючи на легку подачу інформації, яка дуже обережно подавалася молоді, дівчата та хлопці відчували себе невпевнено.
Радує той факт, що через декілька вправ ситуація покращилася і учні (9-11 клас) почали більш активно включатися у розмову. Виявилося, що діти добре розуміють необхідність волонтерської справи і за допомогою тренерів розібралися в різних категоріях людей з обмеженими фізичними можливостями. Важливо, що классні керівники та педагогічний склад школи із зацікавленістю та порозумінням віднеслися до інформації щодо створення волонтерського загону в старших класах школи.
Прикро, що активність підлітків до даного часу ні як не використовувалася в реальному житті, тобто у відвідуванні хлопчика, який деякий час тому був серед своїх ровесників, а зараз навчається вдома. Прикро, не було організовано його відвідування, що Вадим не був запрошеним на шкільні заходи та зовсім не комфортно відчуває себе серед хлопців та дівчат з якими навчався в даній школі. Проблема адаптації та комунікації постала надзвичайно гостро і подальше навчання Вадима стає під знаком запитання.


На фото: проведення інтегрованого тренінгу.


ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО ТРЕНІНГУ

«Захід відбувся в рамках ПРОЕКТУ «Створення моделі соціального партнерства в напрямку реалізації прав людей з інвалідністю на доступність освіти». Дана діяльність здійснюється в рамках проекту «Розвиток громадянського суспільства» впроваджується програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Міністерства закордоних справ Данії. Партнер проекту – Благодійний фонд «Творчий центр КАУНТЕРПАРТ».»

Прес-центр АМИ-Схід