Програма Позитивне батьківство – покажи дитині свою любов

Світ передових технологій, гаджетів, активного життя в соціальних мережах – змінює цінності людства та життя в цілому. Все це не завжди позитивно  відображається на атмосфері в сім’ї, на вихованні дітей та настрою в домі загалом.

В продовження Тренінгу з програми позитивного батьківства, що відбувся в м. Кремінна (Луганська обл.) в грудні минулого року, в мм. Краматорськ та Сєвєродонецьк пройшли перші тренінги для батьків.

Програма розроблена міжнародною неурядовою організацією «Save the Children», реалізує Національна Асамблея людей з інвалідністю України в рамках проєкту «Інклюзивні послуги для всіх: посилення доступу до освіти та інших послуг для дітей з інвалідністю на сході України» за підтримки RadioAid (Швеція).

Програма включає в себе курс тренінгів для батьків.  На заходах учасники мали змогу зорієнтуватися на найважливіших питаннях позитивного батьківства.

Батьки отримати нові корисні знання та взяти участь в практичних заняттях на такі теми, як: психосоціальне благополуччя дітей; їх емоції та способи реагування на труднощі; позитивна дисципліна; зниження ризику для дітей в надзвичайних ситуаціях.

Надалі в Краматорську та Сєвєродонецьку будуть організовані ще кілька груп для батьків дітей, в тому числі з інвалідністю.

Для охочих взяти участь в заходах – просимо звертатися до регіональних координаторів:

м. Краматорськ: Ангеліна Скачко (066) 997-70-90.

м. Сєвєродонецьк: Надія Ковальова (095) 400-70-20.

Партнери проекту: м. Краматорськ – школа №8, дитячі садки №№ 84, 92, м. Сєвєродонецьк – школа №11, дитячий садок № 43.

Нагадаємо, що спільний проєкт триватиме до квітня 2021 року та буде спрямований на те, щоб діти з інвалідністю в Сєверодонецьку та Краматорську мали можливість навчатися в інклюзивних навчальних закладах.

Save The Children International (Сейв зе Чілдрен) – найбільша у світі незалежна міжнародна організація, яка займається проблемами дітей. Основні напрямки діяльності організації – це захист дітей від стихійних лих, забезпечення житлом та харчуванням, покращення охорони здоров’я та системи освіти, захист від насилля, а також інша діяльність, що стосується збереження та покращення життя дітей та захисту їх прав в більш ніж 120 країнах світу.

Джерело https://naiu.org.ua/programa-pozytyvne-batkivstvo-pokazhy-dytyni-svoyu-lyubov/