Зустрічі в Жіночому клубі «БЕРЕГИНЯ»

Наприкінці  липня – початку серпня для жінок та дівчат з проблемами здоров’я та для їх родин, ВПО, відбудеться низка заходів: зустрічі з цікавими людьми, фото сесія родин серед мальовничих місць Києва, майстер клас з оздоровчих технологій, а також презентація видання «НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ». Організатори підготували для учасників солодощі та смаколики.

Заходи відбудуться в рамках проекту «Жіночий клуб «Берегиня», який створено для жінок та дітей з проблемами здоров’я, ВПО, метою є надання соціальних, юридичних, медичних, психологічних, професійних  консультацій, збільшення можливостей і адаптація у спільноті міста Києва.

Проект підтримується Міжнародним жіночим клубом Києва, реалізується  – ЛОМГО «АМІ-СХІД», соціальний партнер проекту – Центральна Бібліотека ім.. М.О.Некрасова, м. Києва. 

Всебічна підтримка – управління молоді та спорту ЛОДА.

Інформаційна та методична підтримка – Національна Асамблея людей з інвалідністю України.

Фотограф проекту Валентина Уварова https://www.facebook.com/photouvarova/, фахівець Луганського обласного Центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями.

Інформація: книга «НЕВИГАДАНІ ІСТОРІЇ»  (видано в рамках діяльності Національної Асамблеї людей з інвалідністю України – проект «Розвиток послуг раннього втручання в Україні» https://naiu.org.ua/proekt-rozvytok-poslug-rannogo-vtruchannya-v-ukrayini/). 

Видання  розповідає про непростий, але надзвичайно потужний та позитивний шлях один з різних міст України, які виховують діток з інвалідністю. Презентує видання Олена Скрипко – координатор програми «Батьки за раннє втручання» та Олег Трачук, активіст батьківського руху, журналіст, редактор видання. 

Майстер клас з оздоровчих технологій – йога – Сергій Швидунов, фахівець –реабілітолог.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *