Прес – анонс

Прес – анонс

14 серпня 2009 року, в Луганському Міському Центрі зайнятості відбудеться засідання Координаційної ради з питань працевлаштування та вторинної зайнятості молоді та тренінг для членів Координаційної ради в напрямку зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями.
Метою тренінгу є досягнення обговорення та дискусії щодо реалізації завдань та цілей Координаційної ради з питань молоді з інвалідністю, вироблення концепції спільних дій для всіх представників ради, внесення пропозицій.
Модератор тренінгу Жуков Віктор Іванович — професор кафедри соціології та соціальної роботи Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України, кандидат педагогічних наук, доцент.
Захід відбудеться в рамках проекту, який реалізується Міжнародною організацією «Фонд Східна Європа» «Кожний має право на працю: Партнерство заради поліпшення можливостей для зайнятості молоді з обмеженими фізичними можливостями» фінансування проекту забезпечують Фонд стратегічних програм Уряду Великобританії й Агентство США Міжнародного Розвитку (USAID) через Фонд Євразія.
Засідання Координаційної ради та відкриття тренінгу відбудеться 14 серпня 2009 року в конференц-залі Луганського міського центру зайнятості, в 11.00, реєстрація: в 10:30, за адресою: м. Луганськ , вул. 50 років створення СРСР, 22/б, малий зал засідань, 1 поверх
В Луганському регіоні захід відбувається за всебічної підтримки: Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації, Луганського обласного центру зайнятості, Луганського міського центру зайнятості, Луганського обласного центру соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями, Луганської міської громадської організації «Центр соціальної реабілітації інвалідів».
На всеукраїнському рівні проект підтримується Національною Асамблеєю інвалідів України.

    Інформаційна підтримка:

  • Всеукраїнське видання «Без Бар’єрів», правове видання «Гривна-Плюс»
  • Луганська обласна телерадіокомпанія, Луганське кабельне телебачення
  • Сайт управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЛОДА (www.sms.org.ua)
  • Сайт Національної Асамблеї інвалідів України (www.naiu.org.ua)
  • Інформаційний портал для молоді з обмеженими фізичними можливостями «АМІ»
    (www.ami.org.ua)

Прес-цетр ЛОМГО «АМІ-Схід»