Прес-анонс

В 13.11.15. у 12:30 в Національному музеї Тараса Шевченко відбудеться відкриття програми  «Online Workplace English for Displaced Person”, метою якої є сприяння молоді даної категорії в працевлаштуванні та інтеграції, шляхом отримання базових знань Ділової англійської мови, знавці якої є затребуваними на ринку праці.

Програма працює за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні в Київській, Луганській, Дніпропетровській, Одеській та Миколаївській областях.

Серед основних проблем молоді ВПО було і залишається працевлаштування, наявність та якість якого створює базис для реалізації життєвонеобхідних потреб людини – можливості сплачувати за житло, харчування, ліки, навчання.  Особливо гостро це відчуває молодь з проблемами здоров’я та групи ризику, а також та категорія молоді, яка опікується рідними з обмеженими фізичними чи іншими можливостями.

Під час відкриття буде висвітлено мету, завдання та перспективи програми, можливості співпраці із соціальними партнерами. Даний захід сприятиме комунікації та створенню соціальних зв’язків серед учасників проекту, викладачів, організаторів.

В даному заході приймуть участь представники: міжнародних та державних громадських організацій, вищих навчальних закладів Луганської, Донецької, Дніпропетровської областей; представники молодіжних структур, закладів освіти та соціального захисту; правозахисні організації, Центри зайнятості; учасники програми, викладачі; ЗМІ, тощо. 

Координацію програми в Луганській та Донецькій області, в м. Київ здійснює – ЛОМГО «АМІ-Схід» за всебічної підтримки: управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний Центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями», Луганського Національного університету імені Тараса Шевченка.

В Донецькій області (м Артемівськ) проект здійснюється в партнерстві з Горлівським інститутом іноземних мов державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» і НГО «Центр розвитку філології», в Дніпропетровській області програма здійснюється у партнерстві з ГО «New Vision» та Дніпропетровським Національним університетом імені Олеся Гончара, в Миколаївській області Charitable Foundation “From Joint Vision to Joint Actions”, в Одеській області NGO of Disabled;

Захід відбувається за всебічної підтримки Національного Музею Тараса Шевченко.

Методична та інформаційна підтримка: Національна Асамблея інвалідів України.

 Прес центр ЛОМГО «АМІ-Схід»