Прес-анонс

Найуразливішою групою населення, яка залежить від медичної допомоги та медичних послуг є люди з інвалідністю. Під час надскладної ситуації на Сході України дана група громадян опинились в складній ситуації.

Для більшості людей з інвалідністю страшною загрозою для здоров’я та виживання стала відсутність медичних послуг та  препаратів, соціальних послуг (особиста допомога для важкохворих).

Майже 360 000 людей з інвалідністю, мешканців Луганської та Донецької області  та значна  частина людей групи ризику по здоров’ю з даних областей стали найуразливішою категорією серед вимушених  переселенців, відчуваючи на собі проблеми  в наданні медичних послуг.

Згідно статті 11 Конвенції ООН про права інвалідів «Ситуація ризику та  надзвичайні гуманітарні ситуації» держава має забезпечити  захист та безпеку людей з інвалідністю.

Розуміючи всю складність ситуації в забезпеченні безпеки та захисту вимушених переселенців з інвалідністю, констатуючи той факт, що органи влади не були готові до надання допомоги у надзвичайній ситуації та збройному конфлікті, громадські організації ініціювали проекти на підтримку переселенців з інвалідністю.

А саме, організація ЛОМГО «АМІ-Схід»» за підтримки МБФ «Відродження» в рамках проекту «Право на життя»  проводить  конференцію для обговорення  ситуації та підготовки рекомендацій щодо ситуації з забезпечення прав  тимчасово переміщених осіб з інвалідністю.

В межах роботи конференції  відбудеться засідання круглого столу  метою якого є  обговорення проблеми людей з інвалідністю, вимушених переселенців, в отриманні медичної допомоги та медичних препаратів.

В заході приймуть участь фахівці державних та громадських структур, в
тому числі, люди з інвалідністю – вимушені переселенці з Луганської та Донецької області.

Даний захід відбудеться — 28.01.15. о 10.00.
Місце проведення: Національний музей Тараса Шевченко, Бульвар Тараса Шевченко, 12, м. Київ.
Контактний телефон: 095 808-44-04, 095 591-44-98

Щиро дякуємо
за організаційну підтримку:
  • Національному музею Тараса Шевченко;
  • Національній Асамблеї інвалідів Україні;
  • Уляні Смирновій — лідеру Всеукраїнської громадської організації «Група активної реабілітації», чемпіонці світу з карате — за участь та організаційну допомогу;
  • Піклувальній Раді ЛОМГО «АМІ-Схід» за організаційну та соціокультурну допомогу;
  • Центру реабілітації «АРІС», особисто Нині Михайлівні С’єдіній за допомогу та психологічну підтримку.
Прес центр ЛОМГО «АМІ-Схід»