Опитування серед українських уболівальників з інвалідністю

Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) із радістю повідомляє про початок опитування та дослідницького проєкту, щоб глибше зрозуміти проблеми та бар’єри, з якими зіштовхуються вболівальники з інвалідністю, відвідуючи футбольні матчі в Україні.

Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) вважає, що спорт дарує враження, які можуть змінити життя, і кожен повинен мати рівні можливості для доступу, щоб пережити ці враження. Наше бачення – у всіх повинні бути рівні можливості, щоб зробити свій внесок в доступне, інклюзивне та привітне середовище, створити світ, в якому люди з інвалідністю є ключовою частиною глобальної спортивної спільноти в якості вболівальників, співробітників, волонтерів та лідерів громадської думки.

У співпраці з Українською асоціацією футболу (УАФ), ми запрошуємо людей з інвалідністю з усієї України взяти участь у цьому дослідницькому проєкті.

Візьміть участь в опитуванні, що проводиться серед українських уболівальників з інвалідністю.

Ви можете завантажити текстову версію опитування та надіслати заповнену анкету на електронну адресу: amy@cafefootball.eu.

Нам важливо почути думку вболівальників з інвалідністю для того, щоб краще зрозуміти проблеми та бар’єри, з якими зіштовхуються вболівальники з інвалідністю, відвідуючи матчі в Україні. Ми також закликаємо людей з інвалідністю ділитися своїми історіями та досвідом щодо існуючих бар’єрів, які перешкоджають відвідувати матчі наживо.

Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) буде вдячний за відгуки людей з різними нозологіями з усієї України, які допоможуть нам зробити футбол доступним, інклюзивним та приємним.

Опитування українських уболівальників з інвалідністю складається з п’яти розділів. На заповнення анкети потрібно приблизно 25 хвилин. Ми сподіваємось, що в лютому можна буде завантажити анкету у форматі легкого читання.

Якщо у вас виникли питання або вам потрібна підтримка у заповненні опитування, будь ласка, надішліть свій електронний лист офіцеру з питань зв’язку, доступу та адміністрування Центру доступу до футболу в Європі (CAFE) Емі Уілсон за адресою: amy@cafefootball.eu або зв’яжіться з менеджером з соціальної відповідальності в Українській асоціації футболу Іриною Макаревич, надіславши їй електронного листа за адресою: makarevych.ir@uaf.ua або зателефонувавши за номером телефону: +380676851023 / +380971855722 (viber: +380971855722).

Опитування буде відкритим та доступним для заповнення до 19:00 понеділка, 5 квітня 2021 року. Детальний звіт про результати опитування буде опублікований пізніше цього року.

Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) та Українська асоціація футболу хотіли б заздалегідь подякувати за те, що ви поділилися своїм досвідом і взяли участь в нашому опитуванні, що проводиться серед уболівальників з інвалідністю.

Щоб отримати додаткову інформацію про Центр доступу до футболу в Європі (CAFE) та нашу роботу, відвідайте наш сайт www.cafefootball.eu.