Онлайн зустріч з головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань

18 лютого о 16:00 відбудеться онлайн зустріч з головним спеціалістом відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у м. Києві Управління державної реєстрації Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Трофимовим Тарасом Ігоровичем

ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Join Zoom Meeting
https://zoom.us/j/94230462770

Ми отримуємо безліч питань щодо організації діяльності громадських організацій, перших кроків легалізації, реєстрації, внесення змін в статутну діяльність.
В даний час це особливо актуально, коли суспільство переживає багато випробувань, викликів, на які відразу реагують громадські організації.
Серед найвразливіших категорій — люди з інвалідністю. Соціальна допомога, вирішення питань правової підтримки, освіти, працевлаштування, медичної допомоги та багато іншого дуже і дуже на часі. Саме діяльність іниціативних груп, спілок, громадських організацій допомогають у вирішенні цих питань.
Тож реєстрація ГО, вміння працювати з установами, які допоможуть Вам в цьому є дуже важливим.

Дякуємо за співпрацю Центральному міжрегіональному управлінню міністерства юстиції (м. КИЇВ).