онлайн-зустріч «Свято ФУТБОЛУ» 2020

23 жовтня відбулась заключна онлайн-зустріч «Свято ФУТБОЛУ» 2020 в рамках щорічної акції #FootballPeople\ (Міжнародний тиждень футболу).

Нашу дружну футбольну команду представили в ZOOM діти з різних куточків України! Це і Івано-Франківськ, і Кам’янець-Подільский, Київ та Київська область, Лисичанськ, Кремінна, Попасна, Золоте, Гірське та інші селища Луганської області, де мешкають діти, які закохані в футбол!

Після знайомства, учасників привітав та поділився досвідом, надихнув та підтримав дітей відомий український професійний футболіст, а тепер і тренер — Максим Крупенін!

Тренер збірної «Інваспорту» Луганської області з футболу – Сергій Лагута- дав наставницьке слово: Якщо ти любиш футбол – долучайся! головне для футболіста – команда: це коли разом! і в житті, і в спорті!

Під час зустрічей, футбольний психолог-консультант Наталія Кононська провела інтерактивні ігри (он-лайн) «Що для мене футбол?»

  • Футбол — це емоції!
  • Здоров’я!
  • Друзі, підтримка!
  • Футбол- це життя!
  • Дружба, розваги, гра, розминка!
  • Задоволення!

І так можна не зупинятись! Футбол не має ніяких обмежень і не має кордонів!

Також під час тижня футболу було проведено уроки он-лайн Англійської мови, на якому діти вивчили багато слів на футбольну тему! Дякуємо вчителю Марія Сяба за нові знання, цікаві питання, за наш спільний слоган «We love football!»

Online learning: English for football players;: learning of names of main football players of the team, football terminology in English

#FootballPeople challenge «набий м’яча» — хлопці та дівчата «набивали» м’яча та присилали відео.

Організатори: КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ», ЛОО «АМІ-СХІД » за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА

Захід організовано при підтримці FARE network