Онлайн-конкурс малюнків «Літечко моє»

За ініціативи учасників арт-терапевтичних студій  відбувся конкурс малюнків «Літечко моє». Участь у конкурсі взяли діти та молодь з особливими освітніми потребами Луганщини, які через буремні події на рідній землі роз’їхались різними куточками України. Конкурс об’єднав їх, бо усі творили, фантазували, малювали свої мрії-спогади про мирне літо на рідній землі.

Формально учасників конкурсу було усього шість, але за кількістю тих, хто голосував за малюнки, конкурс став досить багатолюдним, і кожен з учасників – Костя Фіщук, Марина Прокопенко, Аріна Рибальченко, Максим Дворський, Вікторія Дмітрієва та Маргарита Григоренко – відчули підтримку своїх наставників і друзів.

Тож, хоча найбільша кількість голосів дісталась Марині Прокопенко, але переможцями конкурсу стали усі його учасники та вболівальники. Адже конкурс подарував щасливі миттєвості творчості та спілкування.

Підсумки конкурсу та нагородження проведено онлай; кожен учасник розповів трішки про себе та свій малюнок, ті ж, хто з технічних причин не зміг під’єднатись до зустрічі, були представлені своїми вчителями.

На різні сторони країни полетіли Дипломи учасників та подаруночки – набори для творчості і солодощі, щоб порадувати маленькі сердечка та надихнути на нові творчі досягнення.

Працюємо за підтримки Глобального дитячого фонду (Global Fund for Children).

Усіх обіймаємо, хоч і онлайн.