Он-лайн зустріч з заступником директора Департаменту управління соціального обслуговування і захисту населення

5 лютого відбулася он-лайн зустріч з заступником директора Департаменту управління соціального обслуговування і захисту населення Інною Павлівною Сердюковою.

На початку зустрічі Інна Павлівна розповіла про роботу та реформи, які відбуваються зараз на місцях в сфері соціального обслуговування та захисту населення. Спілкування з учасниками проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19» продовжилася питаннями та відповідями.

Тематика питань була різноплановою:

  • -питання по ТЗР;
  • -отримання санаторно- курортних путівок;
  • -надання тест-смужок для дітей з цукровим діабетом;
  • — як отримати засоби особистої гігієни;
  • — які існують програми підтримки ГО в Луганській області;
  • — чи запрацюють центри денного перебування дітей з інвалідністю;
  • — де можна пройти реабілітацію дитині з інвалідністю;
  • — де можна отримати професійну реабілітацію мешканцям Луганщини, тощо.

На всі питання, які задавали учасники зустрічі, були дані відповіді та контактна інформація для більш змістовних роз’яснень фахівців відділів департаменту соціального захисту населення Луганської ОДА.

Дякуємо, пані Інна за зустріч і надану інформацію та консультацію.

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА

Онлайн зустріч проводилася в рамках Проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19″

Проект здійснюється разом з ООН Жінки в Україні та в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.