Новини з Буковини

Ми випадково познайомилися в соціальній мережі. І завдяки цьому знайомству згуртувалися люди, які не байдужі, та мають велике бажання допомогти. «Ти пам’ятаєшь?  Усе починалося  з нас…»  сказала мені Оксана черговий раз зателефонувавши мені з далекої Італії. «Нічого в житті не буває випадковим».

З цією чудовою жінкою хотілося багато спілкуватись і  я навіть не помітила, як розповіла їй слово за словом про подробиці свого життя. Після декількох днів спілкування обмінявшись скайпом ми вже відчували себе рідними. Моя нова знайома розповіла мені, що родом з мого рідного містечка, але вже багато років проживає за кордоном де має гарну родину.  Фотоальбом з назвою « Життя чудове» на моїй сторінці в соціальній мережі  надихнув Оксану створити групу людей, які проживають в Італії і не тільки, і які хочуть допомогти та робити добрі справи.

 

Сила, невгамовна енергія тендітної жінки  з Італії приємно дивує, та дуже підтримує нас тут в Україні. Вона знайшла слова, щоб донести всім, як важливо діткам з інвалідністю та іншим людям, які мають вади  та проблеми зі здоров’ям отримувати ту неоціненну радість, посмішку. Тому групі, яку створила дала назву — «Подаруй усмішку». Ії цікавило все! Вона часто дзвонить і цікавиться усіма сферами життя людей з інвалідністю в Україні. Фотографувала та розповідала про моменти з життя інвалідів в Італії. Ділилися досвідом та інформацією. Метро-лайти та календарики що розповсюджувалися в рамках проекту «Толерантне суспільство» — «Жити на рівних» Оксана розміщала в Італії та показувала друзям. А газета «Без бар’єрів» що видає  ВГО «Національна Асамблея інвалідів України» там вже стала популярною.

Коли отримуємо від групи  жінок заробітчанок з далекої Італії пакуночки, то на обличчі мимоволі з’являється усмішка. Чому? – Тому, що на кожному подарунку намальована усмішка. Слова – «Усміхнись! Життя чудове! Ми тебе любимо!»  надають радості, впевненості та тепла.

 
 

Я спостерігаю як група переростає в велику організацію, яка вже турбується про діточок та людей з інвалідністю по всій Україні та навіть в Росії. Ці милосердні та серйозні жіночки просто не можуть пройти осторонь біди, хвороби яка сталась у когось в родині. По копійчині неспокійна жінка Оксана збирає кошти тим, хто потребує їх на серйозне лікування або на придбання омріяного інвалідного візка. Вона переймається усім. Знає про всі наші заходи яки проходять в Буковині для покращення становища людей з інвалідністю. В усьому хоче підтримати та взяти участь. Я знаю, що в нас є чудова підтримка. І дуже хочу, щоб там знали, що ми підтримуємо їх. Ми вас любимо! Життя чудове!

 Валентина Добридіна