Новини з Буковини

Сьогодні 21 травня 2014р. в місті Чернівці в приміщенні Чернівецької облдержадміністрації був підписаний Меморандум про спільну діяльність між Департаментом охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецькою обласною громадською організацією інвалідів-візочників «Лідер».

На фото: заст. директора Департаменту охорони здоров’я Поліщук М.І.,
заст. директора Департаменту Крикливець Л.Г. та голова ЧОГОІВ «Лідер» Добридіна В.П.

Загальною метою співпраці є впровадження спільного проекту «Сприяння в реалізації прав жінок з інвалідністю, згідно Конвенції ООН про права інвалідів», в рамках проекту «Демократизація, прав людини та розвиток громадянського суспільства», що виконується програмою розвитку ООН в Україні, який спрямовано на сприяння збереження здоров’я жінок з інвалідністю, материнство, прав на освіту, зайнятість, правову та психологічну допомогу жінкам та дівчатам з інвалідністю.

 

Спільно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА вже були проведені аудити визначення доступності лікувальних закладів та «круглі столи», семінари для лікарів.

І надалі плануються зустрічі, аудити визначення доступності медичних закладів і планування майбутньої діяльності.  Дякуємо за підтримку, розуміння та співпрацю!

 

 Валентина Добридіна
голова ЧОГОІВ «Лідер»