На крилах ПТАХА

Майже півроку тривала підготовка до інклюзивного табору, якій з 5 по 15 липня  відбувся в місті Вроцлав (Польща). 12 діток з проблемами здоров’я з Луганської області та діти-переселенці потрапили в дивовижний табір, ставши учасниками надзвичайних заходів, пригод, знайомств, подорожей! 

Організатори табору:  Fundacja PTACH.

Діти провели у в Нижній Сілезії у Вроцлаві 10 інтенсивних днів, брали участь у майстер-класах, набували нових навичок. Вчилися співпереживати, співпрацювати, спілкувалися з новими друзями.

На допомогу підключилися також близькі і далекі друзі, жителі Вроцлава та українські мігранти. Діти від добродіїв отримали багато подарунків!

 «Тема нашого табору – відкриття» — кажуть організатори — Олена Воровченко, Оксана Куцко, Дарина Мимка, Анастасія Крашеніннікова — «Відкриваючи світ, ми теж відкриваємо щось нове в собі: поетичний таланти, художній, або, навіть, мовний. Ми хочемо показати дітям, що світ може бути прекрасний і сповнений можливостей!»

Програма табору була дуже насиченою: 

  • в перший день зустріч в муніципалітеті м. Вроцлав;
  • участь у фестивалі, де виступ діток зі Сходу вразив всіх присутніх;
  • були організовані інклюзивні заняття в басейні;
  • різноманітні майстер-класи;
  • подорожування у віртуальну реальність;
  • екскурсія в зоопарк. Фото- сафарі в зоопарку Вроцлава;
  • заключний карнавал; 
  • Незабутня вечірка;

Fundacja PTACH організовує табір для дітей зі Сходу України вдруге. 

 В організацію відпочинку включилися волонтери та партнерські організації — Dolnośląski спеціальний шкільно-виховний Центр для незрячих та слабозорих дітей, які сприяли у вирішенні житлових питань, у відвідування шкільного басейну. Японські волонтери підготували майстер-клас з орігамі, транспортна компанія Naszbus організувала комфортабельні транспортні перевезення дітей на відпочинок. 

Fundacja PTACH в майбутньому хоче розвивати свою допомогу, особливо дітям з обмеженими можливостями з України та українсько-польську співпрацю.

Тож, від дітей, родин, дякуємо Fundacja PTACH, всім, хто долучилися до цього табору! Всі діти були огорнуті турботою та теплом, всім надзвичайно  сподобалась програма! 

Від Луганської обласної молодіжної громадської організації «АМІ-Схід» щиро дякуємо Fundacja PTACH за співпрацю, підтримку, розуміння, щирість та за спільні плани на майбутнє! 

Прес-центр АМІ-Схід

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *