Місто Попасне — нагородження учасників фестивалю «Лицарі та Панночки Луганщини – 2021».

16 червня в приміщенні Попаснянського районного центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «ЛЕЛЕКА» відбулось нагородження учасників інклюзивного фестивалю творчості «Лицарі та Панночки Луганщини – 2021».

Дітям та молоді були вручені Дипломи та подарунки!

Діти розповіли про свої мрії, як вони навчались під час карантину, що цікавого проходить в центрі.

Батьки тим часом могли поспілкуватися з керівником апарату Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю Мущинін Віталієм Вадимовичем Мущиніним та старшим референтом Валентиною Олександрівною Уваровою. Батьки розповіли про проблеми, з якими зіштовхуються у повсякденному житті, про недосконалість законів і потребу вносити зміни у деякі з них. Зустріч пройшла у гарній дружній атмосфері.

Віталій Вадимович та пані Валентина поспілкувались з представниками відділу освіти Сєвєродонецького району та Попаснянської ВЦА, з батьками, дітьми та молоддю.

Захід відбувся в рамках проєкту «Provision of comprehensive educational, psychological and social assistance to children and youth with disabilities in Luhansk region in the context of COVID-19 pandemic», виконується ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» та реалізується за підтримки організації «Людина в біді» за фінансового сприяння Європейського Союзу.

В Луганській області проєкт підтриманий Управлінням молоді та спорту ЛОДА, КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»