Ми зігріті теплом добрих сердець!

Ми відчуваємо підтримку та турботу…. Як чудово, незвичайно, радісно отримати привітання та подарунки на найулюбленіші свята, особливо, коли їх не чекаєш! 

Від всього серця дякуємо Благодійній організації «Молодість не байдужа» та видавництву журналу «ФАМИЛИЯ» (журнал для всієї родини) за підтримку дітей, молоді з інвалідністю мешканців Луганської та Донецької областей! 

Багато дівчаток та хлопчиків кожного дня стикаються з різними труднощами, особливо в період карантину. 

Святкових програм було дуже мало, спілкування з однолітками у дітей з інвалідністю в цьому році дуже обмежене, і створити святковий настрій в умовах карантину непросто. 

Тому ми дуже вдячні БО «Молодь не байдужа» за подарунки, які ми розіслали в різні куточки України для діток ВПО та привезли на Луганщину! 

Більше 100 дівчаток та хлопчиків з Луганської та Донецької області були залучені до цієї святкової акції!  

Багато з дітей мають статус ВПО, пережили пожежі, знаходяться в складних життєвих ситуаціях саме вони отримали солодкі подарунки, смачні та корисні консервовані овочі та чудові журнали «Фамілія» для відпочинку всієї родини! 

Дякуємо молоді за турботу! Бажаємо щастя, миру, здоров’я та здійснення всіх надій та сподівань у 2021 році та завжди! 

Реалізація заходів здійснено Луганською обласною громадською організацією «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід» 

Логістика, супровід, транспортна допомога — Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за всебічної підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА.