«Ми такими не були», — часто констатують дорослі, коли спостерігають за дітьми

24 березня відбулася online-зустріч з коучем, тренером Ольгою Голубєвою «Коучинг для батьків і всіх, хто працює з дітьми: 2 урок. Як допомогти дитині розкрити потенціал і вибрати професію».

«Ми такими не були», — часто констатують дорослі, коли спостерігають за дітьми. Справді, сучасні діти зовсім не схожі на своїх батьків і прабатьків. І це — неминучі природні зміни, пов’язані з інформаційними технологіями та бурхливими подіями, свідками яких стають діти. Науковці називають їх поколінням Z.

Діти покоління Z, або яка вона – сучасна дитина та як допомогти дитині розкрити свій потенціал? Це питання хвилює всіх батьків і вчителів.

На початку вебінару пані Ольга нагадала всім присутні про що говорили минулого разу: хто такі діти покоління Z, як найти спільну мову Продовжили і розглянули освітній підхід у відносинах з дітьми, потенціал та мету коучингу у вихованні школяра. Тренер запропонувала скласти перелік своїх улюблених занять в дитинстві і за таким принципом написати про заняття своєї дитини, описали свої досягнення та досягнення дитини і за рахунок яких якостей вона може розкритися. Оцінювали здібності та придумували можливі сфери застосування. На заключному етап тренувальної вправи ми прописали ІПР розвитку дитини. Наприкінці пані Ольга ознайомила нас атласом нових професій.

Дякуємо, за цікавий і корисний вебінар!

Зустріч відбулася в рамках проекту «Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19»

Організатор: ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»
ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»

За підтримки КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»
КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ»
та управління молоді та спорту ЛОДА
Управління молоді та спорту Луганської ОДА