«Макіяж від А до Я, легко та доступно»

Відбувся дуже цікавий вебінар! «Макіяж від А до Я, легко та доступно». Всі дівчата в захваті!

Кожна жінка чи дівчина мріє навчитись правильно наносити макіяж самостійно, щоб підкреслити сою природну красу та бути більш впевненій в собі.

Учасниці ознайомились з такими поняттями як, що таке макіяж, переваги та особливості макіяжу, техніки нанесення, як вибирати косметику, (тональна основа, для брів, тіні, олівець для очей, туш, помада), отримали рекомендації щодо останніх модних тенденцій.

Дівчатка дізнались як за допомогою макіяжу можна приховати будь-яку недосконалість у своїй зовнішності, а також виділити переваги. Користуючись порадами візажиста, кожен день можна виглядати по-різному. Використання декоративної косметики дає можливість експериментувати з образами, підбираючи найбільш привабливий.

Тетяна Бородіна — Бьюті експерт, професійний візажист, авторка навчальних програм — провела також майстер-клас з техніки нанесення макіяжу в домашніх умовах на кожен день за десять хвилин! Розповіла, як грамотно вибирати правильний тон, як зробити корекцію бровей за допомогою тіней, як правильно фарбувати вії та губи.

За годину вебінару було надано стільки корисної інформації! Дівчата  дізналися про поширені помилки в макіяжі, що можна і що не можна, що до чого можна використовувати. Оригінальні ідеї для make-up. …  

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за всебічної підтримки КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» та управління молоді та спорту Луганської ОДА.