31 січня, Полтава, лялькотерапія захоплює раз і назавжди. Знайомство з прадавніми традиціями — цікаво й пізнавально. Сьогодні говорили про дохристиянські вірування українців, про віру в те, що Добро завжди перемагає злі наміри ворожі.
Мотали обереги від усіх хвороб, якими здавна є сестри Лихоманки — саме в них нехай вселяються усі недуги, призначені людині. Робота неважка, але кропітка, адже таких Лялечок намотати треба аж 12+1!
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/328769027_719602316356908_3339716005649875053_n-1024x461.jpeg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2023/02/328630144_894658208324921_7445845147655775742_n-1024x461.jpeg)
Захід відбувся за організаційною та методичною допомогою Офісу Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю.
Проект підтримується Канадським фондом місцевих ініціатив (CFLI) Embassy of Canada to Ukraine та ГО «ЛОО АМІ-СХІД»
#CanadaFundUA #CFLI50 #жіночий_проект_амі_схід #лікар_жіночий_проект