Лист — Новорічна ялинка

Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю східного Донбасу — СХІД»

Доброго дня,

Безбар’єрність та рівні можливості у суспільстві для всіх — тема, що є дуже важливою для мене.

Моє бажання зробити щось дійсно надзвичайне та тепле для дітей і разом із дітьми до новорічних свят, що наближаються, на превеликий жаль, обмежує й не дозволяє втілити в повній мірі пандемія Соуісі-19.

Тому виникла альтернативна ідея — спільно прикрасити ялинку біля Офісу Президента іграшками за авторськими макетами дітей, видрукуваними за спеціальною технологією ЗD-принтера.

Для цього нам потрібні Ваші залучення та організаційна допомога. Запрошую Вас та Ваших вихованців взяти участь у нашій акції — намалювати святкові ялинкові прикраси. Фантазуйте яскраво, не стримуйте уяву та створюйте іграшки своєї мрії! Вони обов’язково стануть частинкою новорічного декорування, яке побачить вся країна.

А ще було б просто чудово, якби Ви за можливості зняли фото творчого процесу, а ми б зі свого боку поділилися ними на загал і подарували українцям хороший настрій напередодні свят. Щоб уникнути будь-яких непорозумінь, будь ласка, попередьте батьків про знімання та публічне використання фото.

Надсилайте Ваші малюнки та фото до 3 грудня 2020 року на електронну адресу firstlady@apu.gov.ua.

Впевнена, цей проєкт стане ще однією нагодою привернути увагу громадськості до особливих дітей та дітей з особливими потребами. Вірю, у нас все вдасться!

Щиро і з повагою,
Олена Зеленська

Контактна особа: Леся Бойчук +380984867707