Інклюзія: як зробити середовище доступним для людей з інвалідністю?

9 червня фахівці Центру, батьки, представники НУО людей з інвалідністю взяли участь в он-лайн семінарі «Інклюзія: як зробити середовище доступним для людей з інвалідністю?»
Були розглянуті питання доступності: архітектурна, транспортна, інформаційна; нові нормативно-правові акти, якими регулюється це питання; заслухали досвід роботи організації ГО «Ініціативи Слобожанщини», та інші питання.

Учасники вебінар розповіли що вкрай важливе питання – отримання людьми з інвалідністю освіти, для подальшого працевлаштування. Потрібно створювати радіо та інтернет-платформи для осіб з інвалідністю.

Дуже важке і в той же час складне питання – батьки дітей з інвалідністю. Нажаль, більшість з них інертні, ведуть себе пасивно. Потрібно якимось чином налагоджувати з ними контакти, стимулювати.

Було приведено багато прикладів, як живуть люди з інвалідністю за кордоном: ВОНИ Є ПОВНОСПРАВНИМИ ЧЛЕНАМИ. Але в нас все нажаль, навпаки! Але будемо прагнути найкращого!

Надання інформації та логістичний супровід щодо участі у Фестивалі дітей та молоді з інвалідністю з Луганської області забезпечено Луганським обласним Центром соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за підтримки управління молоді та спорту ЛОДА