Hавчально-інформаційний семінар

НАЦІОНАЛЬНА АСАМБЛЕЯ ІНВАЛІДІВ УКРАЇНИ
ФОНД ПРАВ ІНВАЛІДІВ
ХАРКІВСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ НЕЗРЯЧИХ ЮРИСТІВ

6-7 жовтня 2010 року в Харкові відбудеться навчально-інформаційний семінар з метою просвітницької діяльності для керівників та спеціалістів ГОІ, підвищення рівня кваліфікації з проблем життєдіяльності неурядових організацій, планування їх діяльності, сприяння більш продуктивній співпраці ГОІ з органами державної влади та місцевого самоврядування та круглий стіл «Конвенція прав інвалідів – інструмент до доступного правосуддя».
Програмою заходів передбачено ознайомлення участників з успішними моделями співпраці громадських організацій з органами місцевої влади; пошук нових форм співпраці між громадськими організаціями та державними органами.
В рамках Круглого столу відбудуться зустрічі з представниками судової влади, органів прокуратури, виконавчої служби, представниками навчальних та наукових закладів в контексті застосування конвенції прав інвалідів при захисті своїх інтересів.
До участі в заходах запрошуються керівники громадських організацій інвалідів, юристи з інвалідністю, юристи, що працюють в інтересах осіб з інвалідністю. Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням, матеріалами необхідними для роботи. Організатори відшкодовують вартість квитків при наявності орегіналів проїздних документів.

    Для участі в семінарі необхідно надати наступну інформацію до 20.09.2010 р

  • ПІБ участника семінару
  • місце роботи та посада
  • група інвалідності (якщо є)
  • організацію яку ви представляєте
  • контактні телефони та електронну адресу

Про результати відбору вас повідомлять не пізніше 27.09.2010 р.
Інформацію надсилайте за адресою hipc@ukr.net
За більш детальною інформацією звертайтесь за тел.:093-816-01-91, контактна особа Шрамко Ігор Олександрович.