Gunta Anča — допомога найвразливішим категоріям людей з інвалідністю в Україні

В липні у співпраці із Офісом Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю за ініціативи Gunta Anča , голови Латвійської організації Sustento відбулася нарада, щодо організації цілеспрямованої допомоги найвразливішим категоріям людей з інвалідністю в Україні.

Були визначені головні потреби людей з інвалідністю у важкі часи війни, проведені консультації із громадськими організаціями, логістика допомоги.

Наші латвійські друзі за підтримки European Disability Forum доклали безліч зусиль, щоб зробити цю програму підтримки реальною, вже сьогодні вантаж з найнеобхіднішим зайшов у Дніпро.

Організація SUSTENTO The Latvian Umbrella Body for Disability Organisations відправила гуманітарну допомогу в м. Дніпро для людей з інвалідністю з Луганщини та для громадської організації «Океан Добра» (Ольга Волкова), в рамках проєкту по допомозі людям з інвалідністю в Україні під час війни (проєкт European Disability Forum, який є профінансований грантом від міжнародної організації Christian Blind Mission).

Також безмежно дякуємо товариству «Tavi draugi» з Латвії за надзвичайно швидку доставку вантажу до міста Дніпра.

Крім цього, окремо від проєкту, разом з цим вантажем була доставлена допомога 6 вразливим українським родинам з інвалідністю, які мають діток та пережили важку евакуацію.

Ця допомога надійшла від шведських представників організацій Lions Club International та Rotary Club International.

Логістика та організація отримання допомоги SUSTENTO в Україні: ГО Світ України, ГО АМІ- Схід.

Дякую за всебічну співпрацю та допомогу Луганській ОДА, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ЛОЦ молодіжних ініціатив, ЛОЦ адаптації молоді з інвалідністю.

Разом з Анна РяснаяNiyara Chubarova