Облаштування шелтеру під потреби людей з інвалідністю

За підтримки Офісу Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю облаштування шелтеру під потреби людей з інвалідністю. Однією з найголовніших проблем є розміщення в тимчасових центрах проживання людей з важкими обмеженнями в здоров’ї. Я проїхала десятки центрів, допомагаючи з’ясувати, що можна зробити, як облаштувати, як допомогти зрозуміти, що необхідно людині, яка була євакуйована до центру/шелтеру, допомагаючи, щоб ці потреби могли почути та зрозуміти донорські організації. Дзвінки людей, звернення, СМС, про наболіле… Життя тут і зараз, проблеми із санвузлами та элементарним доступом на вулицю.

Цілий цикл реконструкцій з’явився у співпраці з нашим Офісом, ОДА та громадськістю.

За підтримки Офісу Урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю облаштування шелтеру під потреби людей з інвалідністю.

Однією з найголовніших проблем є розміщення в тимчасових центрах проживання людей з важкими обмеженнями в здоров’ї. Я проїхала десятки центрів, допомагаючи з’ясувати, що можна зробити, як облаштувати, як допомогти зрозуміти, що необхідно людині, яка була євакуйована до центру/шелтеру, допомагаючи, щоб ці потреби могли почути та зрозуміти донорські організації.

Дзвінки людей, звернення, СМС, про наболіле… Життя тут і зараз, проблеми із санвузлами та элементарним доступом на вулицю.

В цьому пості про співпрацю з Луганською ОДА, управління молоді та спорту ЛОДА, громадськими організаціями.

Шелтер, який дав прихісток більше ніж 200 людям з Луганської області. Садочок при шелтері, максимальна гуманітарна допомога.

Але для людей, що пересуваються на візках, мають проблеми із зором, опорно-рухові обмеження — милиці, Канади, ходунки — потрібні умови, доступ, облаштування.

Як і раніше у співпраці з Луганською ОДА, управлінням молоді та спорту ЛОДА, ГО АМІ- Схід, молодіжними центрами зараз відбуваються реконструкції шелтеру з метою створення якісних умов проживання для людей з інвалідністю ВПО.

Було проведено декілька нарад, презентацій, аудитів, перед тим, щоб з’ясувати як найкраще, якісніше та швидше зробити ці роботи.

Що робимо: санітарні кімнати, житлові кімнати, підйомник, пандус, пристосування, прилегла територія. Далі — внутрішне облаштування шелтеру всім необхідним — ліжка/матраси, білизна, побутова техніка, миючі засоби, засоби особистої гігієн…

Важливо, що підрядник працює від серця, швидко, якісно, розуміючи термінову необхідність та потребу.

Ми вже бачимо на, фото ці результати.

#_у_співпраці Екатерина Безгинская Ганна Рясна, Антон Волохов , Евгения Ратихина Liza Yanovich Joseph V Bednarek Віталіна Клапцуняк Надія Корінна

За всебічної допомоги:

Реконструкція приміщення:

Malteser Hilfsdienst e.V. — Diözesangeschäftsstelle Trier, Natalie’s Kitchen Виктор Минор

Обладнання для людей з інвалідністю в шелтері: Gunta Anča Niyara Chubarova Iveta Neimane Andris Berzins 

Sustento Загальнолатвійський благодійний фонд @ziedo.tl, латвійське товариство «Tavi draugi» за підтримки нараду Латвії

European Disability Forum 

Global fond for children

Роботи тривають.

Але підйомник вже на місці!))