До дня захисту дітей відбулася онлайн зустріч з Надією Марчук

До дня захисту дітей відбулася онлайн зустріч маленьких та юних шанувальників дитячого фєнтезі з відомою дитячою українською письменницею – Надією Марчук.

Не зважаючи на те що учасників творчої зустрічі віддаляли сотні кілометрів спілкування видалося надзвичайно цікавою, пізнавальною, веселою подорожжю в світ казок.

Пані Надія розповідала дітям особисту історію про дружбу, підтримку друзів, пошук спільних інтересів та їх реалізацію. Річ в тому, що пані Надія має інвалідність з дитинства, мешкала в маленькому селі на Чернігівщині, прагнула до самостійності та самореалізації. Завдяки підтримці друзів та рідних вона отримала спеціальність вчителя англійської та понад 11 років працювала в школі. Писала казки, оповідання, п’єси, які стали популярними у всьому світі.

Надія Марчук подарувала дітям свої видання «Спадкоємець та донька Повітрулі», які складаються з трьох томів.

Діти отримали пропозицію прочитати книжки та намалювали до них ілюстрації, які мають всі шанси стати ілюстраціями казок. Звичайно, на всіх будуть очікувати сувеніри, подарунки та нові захоплюючи історії.

А далі на всіх учасників очікувала святкова дискотека просто неба, ігри, конкурси, надзвичайно цікаве спілкування! Діти прив’язували до повітряних кульок крихітні побажання та відпускали з надією в небо! Хай завжди збуваються дитячі мрії!

В заході прийняли учать діти та молодь з міст Кремінна, Северодонецьк, Попасна, представники молодіжних НУО.

Захід відбувся на базі Кремінської спеціальної школи інтернату.

До Дня захисту дітей також відбулися правові зустрічі з батьками дітей з інвалідністю, спеціалістами, які працюють з дітьми та молоддю даної категорії (Рубіжне, Сватово, Попасна, Кремінна, Северодонецьк), відвідування дітей (важкі категорії) вдома.

Організатор: управління молоді та спорту ЛОДА, КУ «ЛОЦСКАМОФМ».

Тетяна Баранцова
Пресс — центр ЛОМГО АМІ-Схід

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *