Дитячо-юнацького табору в місті Яремча

З 9 по 13 серпня 2018 року діти та молодь з проблемами здоров’я з Луганщини стали учасниками незабутнього дитячо-юнацького табору в місті Яремча, Карпати.

Учасники табору мали насичену програму: активні ігри на свіжому повітрі, квести, творчі майстер-класи, походи в ліс, гори, на озера та незабутня поїздка до Буковелі! Кожен день була якась тематика, то всі були індіанцями, японцями, африканцями… Були різні секції, ми робили обруча, плели коси, робили маски на карнавальний вечір, плели намиста і обруча. Так само були індивідуальні фахівці по музиці, масажу, логоритміки, акторської майстерності, і психологи. Харчування було 3 рази в день, та перекуси з чаєм і печивом. Щовечора була дискотека з тематичною програмою. 

Все було дуже цікаво!

З відгуків учасників «дуже сумно від того, що такий чудовий табір підійшов до завершення. Але радісно від того, що в ньому пощастило побувати одразу всією родиною. Чудові люди, які ще кілька днів не були навіть знайомі стали близькими друзями.  Саме так і має бути, щоб світ ставав добрішим, милосерднішим та людянішим!» — каже Влада Афанасьева, 17 років. Владислава пересувається на візку, прибула з Луганщини до Яремчі із сестричкою Христиною (також має проблеми із здоров’ям) з татом та мамою. Дівчатка розповідають що вони стали не тільки учасницями заходів, а й самі мотивували дітей до створення програм (Влада та Христина дуже гарно співають та пишуть вірші).

Щиро дякуємо організаторам табору – колективу Карітас – Київ.

Сприяння щодо участі в таборі дітей та молоді з Луганщини надано КУ «Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ» за підтримки Управління молоді і спорту ЛОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *