Діти-переселенці записали та подарують аудіокниги для дітей із порушенням зору

Уперше в Україні: Діти-переселенці записали та подарують 

аудіокниги для дітей із порушенням зору

31 січня 2018 року о 12.00 в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського (м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 17, к. 409) відбудеться прес-конференція Всеукраїнського соціального проекту «Слухаємо з ВЕСЕЛКА TV: діти для дітей».

Метою цього проекту є видання якісних дитячих українських аудіокниг, начитаних дітьми зі статусом ВПО для дітей із особливими потребами (з порушенням зору, з діагнозами дислексії, з труднощами в навчанні, зокрема з неспроможністю сприймати інформацію зорово). Ці аудіокниги є сучасними, актуальними та зрозумілими для дитячої аудиторії. 

Під час прес-конференції організатори розкажуть, як створювався проект, і подарують аудіокниги дітям із порушенням зору. 

Організатори проекту: ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ» спільно з Національною спілкою журналістів України, Укрінформом, ГО «кОнОгОнКа» та ініціативною групою «Полтава – Самодопомога» за фінансової підтримки Управління Верховного комісара ООН у справах біженців і ГО «КримSOS». Партнери проекту: ГО «Громадське радіо», Благодійний фонд UWCF «Об’єднання світових культур», Перший блог-журнал України «Lucky Ukraine». 

У прес-конференції візьмуть участь: генеральний директор ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TВ», керівник проекту Діна Ібрагімова, співзасновник ініціативної групи «Полтава – Самодопомога», координатор проекту в Полтавській області Наталія Діда, керівник ВП ВГО людей з інвалідністю по зору «Генерація успішної дії» в Полтавській області Марина Бабець, представники Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту Полтавської обласної державної адміністрації, управління культури Полтавської обласної державної адміністрації, Комітету забезпечення доступності для людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації, Українського товариства сліпих (УТОС), учні, вчителі та адміністрація Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №40 Полтавської міської ради Полтавської області. Безпосередніми учасниками цієї події стануть діти та їх батьки.

На сьогодні дітьми-переселенцями зі Сходу України створено 20 аудіотворів, записаних на флеш-накопичувачі. Загальний тираж складає 300 примірників, що розповсюджуватимуться безкоштовно серед визначеної цільової аудиторії. Через те, що проект є авторським, його також буде поширено в мережі Інтернет і на радіостанціях, що дозволить охопити всі регіони нашої країни, а також україномовних жителів світу.

Контактна особа: 095-941-05-10, nmdida@ukr.net (Наталія Діда, координатор проекту в Полтавській області, керівник ініціативної групи «Полтава – Самодопомога»).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *