Я не знаю, наскільки ми зможемо зробити дієвою нашу РАДУ, але, з огляду на досвід кожної з Вас…

Я не знаю, наскільки ми зможемо зробити дієвою нашу РАДУ, але, з огляду на досвід кожної з Вас, самовіддачу і, навіть, самовідданість, впевнена, що зможемо багато.

Перш за все — підтримувати жінок і дівчаток у важких ситуаціях, коли за них елементарно нема кому замовити слово.

1. Давайте, переглянемо резолюцію, поправимо, де необхідно, тому що вона — це результат руху в жіночому напрямку вже 2011 року кожної з нас.

За підтримки НАІУ, ми росли і розвивалися.

Підтримували один одного і не важливо хто в якій області працює. Існує реальна взаємопідтримка серед жінок — лідерів НУО людей з інвалідністю, і, що найважливіше, розуміння.

Коли проходило вже 5 засідання по темі Жінка з інвалідністю — МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ, я розуміла, як і інші учасниці, що однією резолюції — мало.

Ми- в Луганській області провели засідання 28.11.18.; Валя Добридіна — в Чернівцях Семінар для жінок12.11.18; Неля Ковалюк — в жовтні в Житомирі, і т.д. — ми несемо один меседж, ідеєю якого є захист прав жінок з інвалідністю.

Так, резолюції мало.
Ми повинні мати якийсь інструмент для впливу на ці важкі ситуації в яких знаходимося ми — жінки з інвалідністю.

Нам дуже не вистачає фінансової підтримки, в кожній організації, і, важливо, що РАДА зможе працювати навіть в такій важкій ситуації — ми можемо ділитися інформацією і реагувати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *