Протягом останніх днів я разом з усією країною спостерігаю за страшними подіями, що відбуваються в А…

Протягом останніх днів я разом з усією країною спостерігаю за страшними подіями, що відбуваються в Авдіївці, мешканці якої знаходяться під загрозою смерті й утрати здоров’я через постійні обстріли та спричинену ними відсутність елементарних засобів для життєдіяльності, у тому числі водо-, енерго- та газопостачання, продуктів харчування тощо.
Ускладнюють ситуацію ще й погодні умови, зокрема мороз.
Люди з інвалідністю через свої фізіологічні порушення та архітектурну бар’єрність досить часто не можуть дістатися ні до пунктів видачі гуманітарної допомоги, ні до місць для обігріву тощо.
В окремих випадках люди навіть позбавлені доступу до води, не можуть скористатися ліфтом і зарядити телефон через відключення енергопостачання.
Гуманітарну допомогу та предмети першої необхідності роздають на стадіонах і в інших місцях, куди люди можуть прийти й отримати їх.
А ЯК БУТИ ТИМ, ХТО НЕ МОЖЕ ПРИЙТИ У ЗВ’ЯЗКУ З ІНВАЛІДІНСТЮ ТА ПОХИЛИМ ВІКОМ?! ДО ЦЬОГО ЧАСУ ВІДПОВІДНІ ІНСТИТУЦІЇ ВЛАДИ ЦЕ ПИТАННЯ НЕ ВИРІШИЛИ!
ЗВЕРТАВ І ЗВЕРТАТИМУ УВАГУ НА ЦЕ!!!
Через обставини, що склалися, я звернуся до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та Голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського з конкретними пропозиціями, які, сподіваюся, будуть позитивно сприйняті та реалізовані керівництвом Уряду й Донбасу…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *