Колосова Ніна, Луганська область,Станиця Луганська. Чотирьохразова чемпіонка Європи, з пауєрліфтінгу…

Колосова Ніна, Луганська область,Станиця Луганська.
Чотирьохразова чемпіонка Європи, з пауєрліфтінгу.
Інв..1 групи, пересувається на візку.

Доля цієї жінки сповнена боротьби та віри краще.
Нина мешкає на самій лінії зіткнення з чоловіком, який також має обмеження. Вона вже не має можливості займатися спортом, була віддалена від активного життя.

Саме засідання "Жінка з інвалідністю — Міфи та реальність" привело її в наші загально жиночі заходи. Ми знайшли її і просто забрали до себе. Вмовляли, запрошували, самі створювали для неї умови.
Її участь у засіданні дозволила Ніні говорити, ділитися досвідом, своєї історією. Широкий загал учасників був вражений її красою та вірою в силу життя.

Саме засідання стало поштовхов до того, щоб жінка прийняла рішення про вступ до ВНЗ та в перспективі працювати тренером. І, ми за для цього, зробимо все можливе!

То ж лідерство — то така відносна річ….. Виїзжаючи зі Станиці Луганської 27.11.18. Ніна Колосова була жінкою, яка сам на сам була зі своїми спогадами, проблемами та спільною бідою, що принесла війна. Але вже 28.11.18. вона, поряд зі всіма нами — знову розквітла, наче дивна квітка, яка вразила, зчарувала всіх своєю жиночністю та в одночас силою.

ТУТ СТАТТЯ, ЯКА БУЛА НАПИСАНА ПІД ЧАС ЗАСІДАННЯ, будь ласка, прочитайте її! http://vistilug.com.ua/…/3859-zagartovana-dolyeyu-sila-i-…/…

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *