Д.А.Р.: Допомога. Адаптація. Реабілітація.

Кожен вівторок та четвер нашим Центром надається транспортна підтримка та супровід  для дітей з інвалідністю ГО «Д.А.Р.: Допомога. Адаптація. Реабілітація.» для проходження реабілітації та занять з іпотерапії на базі відділення фізичної реабілітації КУ » Луганський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» м. Кремінна.

Іпотерапія – це унікальний метод лікування і реабілітації за допомогою коня. В рамках кожного заняття, дитина виконує розроблений спеціально для неї комплекс вправ, сидячи верхи, причому, тварина в цей час знаходиться в русі.  Іпотерапія є особливо дієвою і унікальною методикою в реабілітації дітей з важкими захворюваннями (дитячий церебральний параліч, ранній дитячий аутизм, затримка психічного розладу). Одночасно надається вплив на фізичну, інтелектуальну і психосоціальну сферу людини.

Неможливо передати враження дітей, як сяяли їхні очі, які вони щасливі від зустрічей з неймовірно добрим і красивим конем на прізвисько Козак!

Як відмітили матусі, вже дійсно після кількох занять відчуваються покращення фізичного, психологічного та емоційного стану дітей.