Завдяки підтримці нашої чуйної спільноти нам вдалося зібрати кошти, які дали можливість надати допомогу 8 сім’ям з дітками до 2 років. (Це дітки переселенці, дітки з родин військовослужбовців та дітки з інвалідністю)
За зібрані кошти ми змогли запропонувати адресну допомогу, тобто конкретні речі, які були потрібні малюкам (дитячі товари, підгузки, суміш та інші предмети першої потреби для наших маленьких українців).
А ще ми змогли зробити приємні подарунки, завдяки нашим неймовірним і небайдужим дівчатам-майстриням, які подарували в’язані речі в рамках спільної ініціативи з Громадської організації «Літай» «В’язана турбота». В кожному виробі акумульована сила, тепло і любов, якою вони діляться з тими, хто найбільше її потребує сьогодні. Дякуємо Наталія Гуцул і всій команді!
Ну і вишенька на торті – це іменна іграшка від Anna Kovalyova
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/375991160_6606289639447652_7952887570927205434_n-766x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/377834969_6606289616114321_3259572763912920403_n-1024x766.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/376225465_6606289679447648_646446335154418458_n-1024x766.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/375983887_6606289696114313_856287522108878326_n-1024x766.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/377277441_6606289052781044_8981820400801712900_n-768x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/376927488_6606332196110063_4165398885924918951_n-473x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/376236509_6606289002781049_930431284423788193_n-768x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/375966696_6606288982781051_986022889476638902_n-768x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/09/376001768_6606288979447718_6293900999378715271_n-684x1024.jpeg)
Також дякуємо Nova Poshta Humanitarian за підтримку в безоплатній відправці цих посилочок!
Сердечно дякуємо кожній людині, яка прийняла участь в цій ініціативі.
ГО Луганська обласна організація «Амі — Схід»
Слідкуйте за новинами про наші поточні ініціативи, долучайтесь. Тому що тільки разом ми сила і тоді ми непереможні
Посилання на банку На ГО «Літай»
Допомога Громадській організації «Літай» для жінок ВПО та матусь, що виховують діток з інвалідністю!
https://send.monobank.ua/jar/1kLyohFby
Номер картки банки 5375 4112 0726 1657