БізнесWOMAN 2018

23 квітня 2018 року в Києві відбувся ІІ Міжнародний бізнес-форум «БізнесWOMAN 2018».

Урядова уповноважена з питань людей з інвалідністю – Раїса Панасюк зауважила, що даний форум набув статусу інклюзивного тому, що взаході прийняли участь жінки з обмеженими фізичними можливостями, лідери громадських організацій людей з інвалідністю, в тому числі, з Луганської області.

Мета форуму: консолідація жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом, репрезентації України в світі та сприяння розвитку малого і середнього бізнесу жінок.

Організатор: Журнал «БізнесWOMAN» та його засновниця Ганна Крисюк. (Ганна підтримує соціокультурні заходи для дітей та молоді з інвалідністю в Луганській області, надаючи організаційну та інформаційну допомогу).

«Сьогодні ми вже вдруге зібрались тут разом з вами для того, щоб консолідуватись, обмінюватись досвідом, обмінюватись контактами, налагоджувати бізнес-співпрацю між жінками. Я дякую кожній присутній жінці, яка подолала тисячі кілометрів для того, щоб бути сьогодні з нами, для того, щоб поділитись своїм досвідом. Ми, організаційний комітет форуму впевнені, що роль жінки в Україні є дуже великою і дуже глобальною. Українська жінка здатна багато чого зробити, показати, навчити, змінити Україну на краще. І я більш, ніж переконана, що саме українська жінка зупинить війну в Україні, знайде компроміс та шлях миру», – зазначила пані Ганна.

Генеральним партнером форуму виступила Угорська будівельна компанія Magasepito’99 KFT, власник Zoltan Horvath.

Учасники: понад 1000 жінок з 20 країн світу, серед яких – представниці дипломатичних структур, політикуму, жіночих бізнес-клубів та підприємств, засобів масової інформації, власники бізнесу, керівники політичних партій, наукових та аналітичних центрів, міжнародних організацій та фондів з різних регіонів України та світу.

Спікерами форуму були медійно відомі та впізнавані в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів у бізнесі та політиці на вітчизняному та міжнародному рівні.

Серед яких:
Ярослава Хортяні – депутат Європарламенту, 1-ий заступник президента СКУ (Угорщина);
Вікторія Ліснича – президент Міжнародної Дипломатичної Ради в Україні (Україна);
Ірина Верещук – президент Міжнародного центру балтійсько-чорноморських досліджень та консенсусних практик (Україна);
Раїса Панасюк – урядова уповноважена з прав осіб з інвалідністю КМУ (Україна);
Ольга Трофімцева – заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції (Україна);
Аліна Скоморохова – директор спеціалізованого металургійного переробного підприємства ТОВ «Тін Імпекс» (Україна);
Лариса Дахно – засновник і керівник Стоматологічної клініки доктора Дахно (Україна);
Юлія Жовтяк – заступник голови Державної служби зайнятості (Україна);
Вероніка Марчук – президент «Міжнародної Амбасади Жінок-Підприємниць» (Польща)

Теми секцій форуму:
1 секція: «Вплив міжнародної дипломатії та політики на розвиток України»;
2 секція: «Кращі практики ведення бізнесу жінками в Україні та закордоном. Соціальна відповідальність бізнесу»; Серед запрошених гостей були присутніми: Леонід Кравчук – 1-ий Президент України, Віктор Ющенко – 3-тій Президент України; Х’юг Мінгареллі – голова представництва ЄС в Україні, Геннадій Чижиков – президент ТППУ, Почесний консул Франції в Україні, Грігол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Дмитро Лубінець – народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-Діаспора», Надзвичайні та Повноважні Посли іноземних держав в Україні – Македонії, Об’єднаних Арабських Еміратів, Бельгії, Китаю, Угорщини, Канади, Молдови, Польщі, Естонії, Румунія, Сербія, Грузія.

Особливістю цьогорічного форуму була велика кількість нетворк зон для переговорів та налагодження співпраці, церемонія нагородження найуспішніших жінок у сферах бізнесу за 2017 рік під назвою БізнесWoman2017.

В десятку найуспішніших жінок підприємців увійшла й Луганчанка Діна Ібрагімова – генеральний директор Громадського дитячого інтернет-ТБ і радіо «Веселка TV».

За матеріалами http://www.businesswoman.org.ua/?p=923

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *