«Біологічні ритми людини» із серії вебінарів лікаря сімейної медицини

Відбулася чергова зустріч «Біологічні ритми людини» із серії вебінарів лікаря загальної практики сімейної медицини, фітотерапевта Часовенко Сергія Михайловича «Залиши звичку хворіти!»

Стан здоров’я та працездатність людини багато в чому залежить від того, наскільки режим праці і відпочинку відповідає його індивідуальним біоритмам.

Сергій Михайлович розповів про біологічні ритми людини, серед яких виділяють вроджені та набуті. Біологічні годинники кожного діють на активність, пульс, настрій і навіть на температуру тіла. Саме тому, всі живі організми ділять на «сов», «жайворонків», а іноді й «голубів».

Всі присутні отримали поради, як зберігати свій організм здоровим, привчити себе до корисних звичок, бути бадьорим і життєрадісним. Доречи, всі отримали домашнє завдання: прислухатися до своїх біологічних ритмів та пройти тест Хільдебрандта.

Щиро дякуємо за зустріч!

Організатор: ГО «ЛОО «АМІ-СХІД» за підтримки КУ «ЛОЦСАМОФМ» та управління молоді та спорту ЛОДА

Захід проводився в рамках Проекту «»Institutional Development of Women’s NGOs of People with Disabilities in Luhansk Region in the situation of COVID-19

Проект здійснюється разом з ООН Жінки в Україні та в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.