Активна реабілітація. Роль батьків та опікунів

Дуже дякуємо Національній Асамблеї людей з інвалідністю України та  Світлані Демко — представнику Національної Асамблеї людей з інвалідністю України в Вінницькі області за чудовий захід,  за підтримку родин з Луганщини, за тепло та щирість! 

З 1 по 5 липня 2019 р. у Вінниці відбувся Всеукраїнський навчальний семінар-тренінг для батьків та опікунів дітей/дорослих з важкими формами інвалідності «Активна реабілітація. Роль батьків та опікунів». 

Організатори заходу:Національна Асамблея людей з інвалідністю України (НАІУ) та Вінницька обласна громадська організація «Асоціація захисту та допомоги  людям з інвалідністю «Відкриті серця».

Участь у заході брали активні батьки дітей з різними видами інвалідності з усіх областей України разом з дітьми.

Основна мета: готувати опікунів та людей з інвалідністю до незалежного проживання у громаді, навчити їх долати труднощі, які пов’язані з ізоляцією їхніх родин, складнощі спілкування, самореалізації та інші соціально-побутові перешкоди, з якими стикається людина з інвалідністю та члени її родини.

Від Луганської області захід відвідали родини з Новопсковської, Білокуракінської ОТГ, а також родини, які мають статус ВПО та мешкають в Київській області.  Отриманий досвід учасники зможуть використати для покращення якості життя людей з інвалідністю на рівні своєї родини та місцевої громади.

Захід відбувся в рамках Всеукраїнської програми Національної Асамблеї людей з інвалідністю України «Сприяння розвитку громадського руху жінок з інвалідністю та батьків, які виховують дітей з інвалідністю».

Логістика ЛОМГО «АМІ-Схід», Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з обмеженими фізичними можливостями за підтримки Управління молоді та спорту ЛОДА.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *