Інтернет успішно інтегрувався в усі сфери життя та давно взяв на себе не лише розважальну, а й освітню функцію. Продовжуються онлайн заняття з української мови, арт-терапії, вокального мистецтва «Тоніка», сценічної майстерності «Талан-клуб».
В нашій школі можуть вчитися всі охочі: і діти, і молодь, які можуть прокачати свій український, навчитися співати чи декламувати вірша або лікуватися «арт-терапією»
Ось 5 переваг навчання через інтернет:
- перевага перша: доступність
- перевага друга: мобільність
- перевага третя: економія часу
- перевага четверта: економія грошей
- перевага п’ята: прокачування професійних навичок
Під час онлайн навчання вчителі враховують індивідуальні потреби дитини, намагаються проводити уроки легко, цікаво, залучають допоміжні технології дистанційного навчання, обирають доступні прийоми і методи засвоєння знань.
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-16-888-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-28-429-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-25-989-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-22-137-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-18-976-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-18-309-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-17-568.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-16-087-498x1024.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-15-404-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-14-615-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-13-732-1024x576.jpg)
![](https://ami-cxid.org/wp-content/uploads/2022/10/2022-10-17_21-08-13-010-1024x576.jpg)
А найголовніше, наші зустрічі — це комунікація, гнучкий графік та можливість отримувати знання, психологічна і педагогічна підтримка.
Працюємо за підтримки Global Fund for Children