Запрошення до участі у тендері на виконання робіт з переобладнання автомобіля RENAULT TRAFIC для потреб ГО «ЛОО «АМІ-Схід»

Громадська організація «Луганська обласна організація «Асоціація жінок, молоді, родин з інвалідністю Східного Донбасу — Схід» у межах проведення тендеру на виконання робіт з переобладнання автомобіля RENAULT NRAFIC, запрошує юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців надати цінові пропозиції на наступні товари та роботи:

  Опис товарів та робіт Кількість одиниць
1 Демонтаж підлоги/крісел автомобільних  1/3
2 Виготовлення та встановлення підлоги в зоні розташування  інвалідних візків та пасажирських крісел (складається з: вологостійкої фанери, алюмінієвих направляючих для крісел та утримуючої системи, автомобільний лінолеум) 1
3 Гідравлічний підйомник BraunAbility E-1050 Solid,  монтаж 1
4 Автоматичний відкривач задньої двері Carodoor, монтаж 1
5 4-х точкова утримуюча система для інвалідних візків з пасажирами згідно ISO:10542, встановлення 1 комплект
6 Поворотний механізм для сидіння водія, встановлення 1
7 Крісла пасажирські, встановлення 4
8 Узгодження ТЗ на виробництво з ДЕРЖАВТОТРАНСНДІПРОЕКТ 1
9 Узгодження конструкції КТЗ в ГСЦ 1
10 Отримання сертифіката відповідності 1
11 Підготовка документів для перереєстрації в регіональному сервісному центрі МВС на спеціалізований автомобіль

При визначенні переможця перевага буде надана учаснику тендеру, який надав пропозицію, що вважається «технічно прийнятною найнижчою ціновою пропозицією».

Організація залишає за собою право скасувати торги на будь-якому етапі тендеру до укладення договору з Переможцем.

Якщо Ваша пропозиція буде обрана для закупівлі, Вам буде запропоновано виставити рахунок на товари, вказані у Вашій пропозиції. Ціни на товари повинні відповідати цінам, визначеним у Вашій пропозиції, зміни цін не допускаються. Оплата здійснюється в національній валюті у безготівковій формі.

Пропозиції приймаються до 18:00 год. за східноєвропейським часом 20 лютого 2022 року на електронну адресу 26230476@ukr.net, де мають бути надіслані форма фінансової пропозиції та реєстраційна форма постачальника, відскановані з підписом, печаткою у форматі pdf. У темі листа вкажіть «Тендер на переобладнання». Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Ціни повинні бути представлені в гривнях. Пропозиції повинні залишатися чинними протягом не менше 30 (тридцяти) календарних днів після граничного строку пропозиції. 

Питання стосовно технічних або адміністративних вимог, учасники тендеру можуть подавати запити на роз’яснення за електронною адресою: 26230476@ukr.net. Кінцевий термін надсилання запитань – 18.00 год. за східноєвропейським часом 20 лютого 2022 року.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ОТРИМАННЯ ПРОПОЗИЦІЇ:

18:00 год. за східноєвропейським часом
20 лютого 2022 року